XVIII. Provinziale Rezension der Rezitatoren in kroatischer Sprache

U petak, 9. studenoga 2019. u Gradskoj je knjižnici Subotica održana XVIII. Pokrajinska smotra recitatora na hrvatskome jeziku.
U mlađem je uzrastu našu školu predstavljala učenica Nikolina Jurić iz 3. a razreda pjesmom Dom Ratka Zvrka. Njezin je mentor učitelj Antun Lučić. U srednjem je uzrastu našu školu predstavljala učenica 8. a razreda, Melisa Gadžur pjesmom Poludjela ptica Dobriše Cesarića. Njezina je mentorica nastavnica Morena Rendulić.
Pohvaljujemo njihove nastupe i nestrpljivo ih očekujemo i sljedeće godine, a Melisi čestitamo na osvojenome putovanju u Osijek.
Nismo mogli ne zamijetiti i neke naše bivše učenice koje su se također istaknule svojim nastupima i pokupile priznanja i nagrade te nas tako ispunile ponosom.
Koliko smo uživali u poeziji, ali i druženju sa starim prijateljicama, pogledajte na fotografijama.