Ein süßes Lächeln

Članovi Učeničkog parlamenta naše škole su, petog dana Dečije nedelje, zajedno sa direktoricom škole Stanislavom Stantić Prćić i nastavnicom Danijelom Radnić, sada već tradicionalno, posetili svoje male drugare u vrtiću „Petar Pan“ u Donjem Tavankutu.
Parlamentarci su mališanima i njihovim vaspitačima izmamili osmehe na licima, jer su ih darivali slatkišima, jabukama i računarom. U toku čitave Dečije nedelje, svi učenici viših razreda, nesebično su donosili i sakupljali slatkiše, da bi sve je proteklo u duhu ovogodišnjeg slogana: „Podeljena sreća dva puta veća“. Svi zaposleni u vrtiću bili su posebno zahvalni na računaru koji će im olakšati realizaciju aktivnosti sa mališanima i istakli su značaj kvalitetne saradnje sa našom školom.
U duhu dobročinstva, već se radujemo narednoj Dečijoj nedelji i nesebično delimo sreću i osmehe sa našim malim drugarima iz vrtića „Petar Pan“.