Drugi o nama

Podeli sa prijateljima

08 oktobar 2019. godine

Obilužena „Dičija nedilja” i u bunjevačkoj zajednici.

Veza ka tekstu na sajtu Bunjevci.net

07.10.2019.

Delegacija iz Zagreba u poseti našoj školi

Prilog preuzet sa portala Radio Televizije Subotica:

03.01.2019.

Tekst Zahvale gostiju iz Zagrebačke županije našoj školi 12. listopada 2018. godine.

Poštovani,
najljepše Vam zahvaljujem na prekrasnom dočeku djelatnika i učenika škole. Bilo nam je zaista jako lijepo. Predavači, kolege Kristijan i Branko su bili odlični, predavanja su bila zanimljiva i vrlo poučna. Kuharica nam je pripremila ukusne kolače (zaboravila sam kako se zovu), bilo zanimljivo probati glačati roljanjem i na kraju smo izrađivali ukrase od slame uz odlično vodstvo. Zaista je sve bilo jako poučno i prekrasno pripremljeno S oduševljenjem smo slušali o brojnim aktivnostima škole i vjerujem da će to biti i poticaj za novu suradnju.
Terenski stručni skup koji smo organizirali, bio je za učitelje geografije Zagrebačke županije. Pridružilo nam se jei nekoliko kolega iz Grada Zagreba koji su izrazili želju doći ponovo sa svojim Županijskim ili Učiteljskim vijećem.
Kolega Kristijan Žeželj iz OŠ "Brdovec" je na prijedlog svojeg ravnatelja donio donaciju (trokuti za matematiku, kompasi i karte). Donaciju je poslala i Školska knjiga koju je donio njihov predstavnik koji nam se pridružio na putu.
Prenesite naše pozdrave svim djelatnicima i učenicima škole.
Srdačan pozdrav,
Marina Periša

20.12.2018. godine

Sajt Osnovne škole „Ivan Milutinović“ iz Višnjice kod Beograda o poseti našoj školi.

Veza ka tekstu