Povijest – kviz

Podijeli sa prijateljima

U okviru Dječjega tjedna je, u ponedjeljak 7. listopada, održan Povijesni kviz u kojemu su sudjelovali učenici viših razreda.
Po završetku kviza sve ekipe osvojile su slatke nagrade.

Prijevod: Morena Rendulić

Slatkiš za osmijeh 2019

Podijeli sa prijateljima

Učenički parlament je i ove godine organizovao humanitarnu akciju Slatkiš za osmeh, uz podršku nastavnica: Danijele Radnić i Ivane Vuković.
Tokom Dečije nedelje sakupljani su slatkiši za mališane iz vrtića Petar Pan u Donjem Tavankutu - čokolade, bombone, bananice i drugi slatkiši. Podela ovih skromnih, ali od srca pripremljenih poklončića, bila je danas, 11. oktobra, u prostorijama vrtića. Mališani i njihovi vaspitači nisu štedeli osmehe i zadovoljstvo, a pre svega - iznenađenje, ovim lepim gestom starijih drugara.
Cilj akcije bio je da obradujemo male drugare i da im pokažemo da njihovi veliki drugari misle na njih.

Slatkiš za osmijeh 2019.

Podijeli sa prijateljima

Učenički je parlament i ove godine organizirao humanitarnu akciju Slatkiš za osmijeh, uz podršku nastavnica Danijele Radnić i Ivane Vuković.
Tijekom Dječjega tjedna, sakupljeni su slatkiši za mališane iz vrtića Petar Pan u Donjem Tavankutu - čokolade, bomboni, bananice i drugi slatkiši. Podjela ovih skromnih, ali od srca pripremljenih poklončića, bila je danas, 11. listopada, u prostorijama vrtića. Mališani i njihovi odgojitelji nisu štedjeli osmijehe i zadovoljstvo, a prije svega - iznenađenje ovom lijepom gestom starijih prijatelja.
Cilj akcije bio je razveseliti malene prijatelje i pokazati im da njihovi veliki prijatelji misle na njih.

Prijevod: Morena Rendulić