Viši razredi


Viši razredi

5.a

Odeljenski starešina: Slađana Knežević

Miljan Andrašić
Matea Balaž
Marko Balažević
Lorena Bošnjak
Milijana Vujević
Ivana Vuković
Marijana Vuković
Teolinda Glavaš
Ernad Imširović
Ivana Molnar
Valentina Moravčić
Nemanja Nimčević
Elena Suknović
Stefan Tot
Jovana Tumbas Loketić
Karlo Horvatović
Milan Crnković
Aleksa Čota

5.b

Odeljenski starešina: Danijela Radnić

Dario Gabor
Nataša Gadžur
Jelena Ivanić
Denis Krasnić
Petra Mačković
Silvana Mačković
Ivana Moravčić
Anđela Obradović
Olivera Sedlak
Petar Sedlak
Jonatan Sijanta
Dunja Skenderović
Mia Skenderović
Andrej Stipić
Darijana Šefer
Strahinja Šćepanović

6.a

Odeljenski starešina: Branko Stantić

Luka Vuković
Martin Vuković
Fabijan Dulić

6.b

Odeljenski starešina: Ljiljana Jurčak

Ante Balažević
Vedran Vojnić Hajduk
Dajana Vujković Bukvin
Natalija Vuković
Nikola Galić
Ana Davčik
Andreas Damjanoski
Dunja Dražić
Uroš Ivanić
Anja Jurić
Marijana Kinčeš
Bojana Knežević
Adrijan Kolar
Nađa Kopilović
Dušan Molnar
Vedrana Nimčević
Dunja Nimčević
Aleksa Stanković
Anđela Stantić
Nemanja Stantić
Lenka Todosijević

7.a

Odeljenski starešina: Sonja Zvekić

Ante Vuković
Martina Vuković
Andrijana Cocek
Dejna Šefer

7.b

Odeljenski starešina: Milena Predojević

Jovana Antal
Matija Jakovčević
Mihaela Kadić
Dejan Mačković
Dunja Mladenović Suvajdžić
Boris Moravčić
Dejan Nimčević
Jovan Nimčević
Dorian Orčić
Igor Saulić
Mirjana Saulić
Sanja Suknović
Anđela Suturović
Ivana Tikvicki
Leo Čupak
Nikoleta Čupak
Antonia Vukelić

7.c

Odeljenski starešina: Anita Kopilović

Dragana Arsić
Ognjen Berberović
Nina Vizin
Josip Vujković Lamić
Ana Vuković
Veljko Vuković
Vedran Mačković
Anastasija Obradović
Dunja Pašić
Ognjen Popović
Marija Saulić
Stefan Saulić
Ivana Suknović
Ilija Tintor
David Torma
Maksimilijan Ugri
Katarina Šegina

8.a

Odeljenski starešina: Zoran Đereg

Katarina Vujić
Ivan Vuković
Melisa Gadžur
Valentina Ostrogonac
Dejana Šefer

8.b

Odeljenski starešina: Miroslav Rauš

Aleksandra Antal
Dušan Bajić
Martina Balaž
Vanja Vuković
Vanja Dubajić
Darko Jurić
Jelena Matković
Bojana Macanko
Tomislav Nimčević
Ružica Pećerić
Maja Pisarić
Maja Rudić
Dragan Rudić Vranić
Ivana Saulić
Dunja Serenče
Filip Skenderović
Valentina Stanišić
Deni Čupak

8.c

Odeljenski starešina: Slavko Benčik

Ivan Vuković
Martin Ivković
Marija Imgrund
Natalija Milić
Nebojša Milić
Dario Moravčić
Ivan Nađ
Dejna Nađ Varga
Anastasija Popović
Elena Sekulić
Milica Tikvicki
Nikola Tikvicki
Željana Tumbas Loketić
Marko Ušumović
Luka Horvat
Valentina Šefer
Dejana Štetak
Mihajla Štrban