Дан заљубљених

На иницијативу Ученичког парламента у нашој школи је, 14. фебруара - поводом Дана заљубљених, одржана журка за седмаке и осмаке. Уочи Дана заљубљених Ученички парламент је украсио један пано у школи на коме се могу наћи информације од када и зашто се слави Дан заљубљених. Наравно, чињенице су допуњене срцима и љубавним цитатима. Ученички парламент се потрудио да декорације не недостају ни у учионици где је одржана журка, па су је такође декорисали различитим срцима. На журци је било присутно око педесетак ученика седмих и осмих разреда, који су као улазницу донели један сок или кесицу грицкалица. За музику су били задужени осмаци, а да све протекне у реду и миру побринуле су се одељенске старешине: Анита Копиловић, Сандра Илић Костић, Ивана Вуковић, Мирослав Рауш, као и наставници: Александар Планић и Никола Балажевић.
Препуни позитивних утисака ученици су невољно напустили школу у нади да ће ускоро бити прилика да се таква забава понови.

Текст: Биљана Војнић Хајдук