Frühlingsfest

Učenički parlament naše škole je, nakon veoma uspešne žurke povodom Dana zaljubljenih, ovog puta organizovao Prolećnu žurku kojoj su prisustvovali učenici sedmih i osmih razeda.
Đaci su se potrudili i ukrasili učionicu, doneli sokove i gickalice, te pripremili listu pesama i ozvučenje. Da sve protekne u najboljem redu, bile su zadužene dežurne nastavnice: Dragana Stešević, Nevena Ivić i Ivana Horvat. Uz mnogo smeha, plesa, šale i druženja, žurka je nakon tri sata privedena kraju, a učenici su puni pozitivnih utisaka napustili školu.
Ovo druženje bilo je uvertira pred raspust, te svima želimo da se lepo odmore i pripreme za izazove koji ih čekaju kada se vrate u školske klupe. Sie sehen sich die Bildergalerie an.