Дочек јесени

Ученици наше школе радосно су дочекали јесен кроз различите активности. Најзанимљивија је била „Изложба фигура од јесењих плодова“. Направили су мноштво занимљивих фигура у бојама јесени и показали изузетан таленат и уложили много труда. Два најкреативнија рада су награђена. Од ученика нижих разреда награђена је Петра Билиновић, 1.б одељење, док је рад Елене Сукновић, ученице 6.а одељења, био најкреативнији у вишим разредима.
Ученици су на часу Чувари природе, уз помоћ наставнице Лјиљане Јурчак, израдили рам за фотографисање са мотивима јесени, те су се касније и фотографисали у школском дворишту.
Чланови Ученичког парламента упознали су ученике виших разреда са интересантним мислима великана о јесени, од којих је једна била:
Јесен… последњи, најлепши осмех у години (Џон Хауард Брајант). Погледајте слике

Текст: Данијела Раднић