Europsko finale Hippo međunarodnog natjecanja iz engleskog jezika

Naša učenica, Ana Davčik, nastavlja nizati uspjehe. Ana je jedna od troje učenika iz Srbije, u svojoj uzrasnoj kategoriji, koji su se plasirali na europsko finale Hippo međunarodnog natjecanja iz engleskog jezika. U Aninoj uzrasnoj kategoriji - Hippo 3, bilo je prijavljeno više od 12530 natjecatelja iz cijeloga svijeta, a u europsko finale su se plasirala najbolja 34 učenika, što samo govori o izuzetnom uspjehu koji je Ana ostvarila. Natjecanje je održano u Lidu di Jesolo u Italiji 18. i 19. lipnja, gdje je Ana otputovala u pratnji nastavnika Miroslava Rauša. Ana je ostvarila zapažen rezultat, ali ono što je još važnije - upoznala je mnogo prijatelja iz drugih država i posjetila znamenitosti Venecije kao što su: Trg svetog Marka i most Rialto.
Čestitamo Ani na ovom izuzetnom uspjehu! Pogledajte galeriju slika.

Prijevod: Miroslav Rauš