Legjobb osztálydíj

Prilikom prvog sastanka Učeničkog parlamenta, ove školske godine, članovi su dali predlog da se na kraju prvog polugodišta nagradi odjel koji bude imalo najmanje disciplinskih upisa učenika i najmanje izrečenih odgojnih mera.
Pošljednjeg tjedna prvog polugodišta, u suradnji sa Draganom Miranović - školskim psihologom, članovi parlamenta su analizirali odeljenske dnevnike i došli do zaključka da je najuzornije odeljenje - 5.a, koje nije imalo nijedan upis. Učenici 5.a odjela i njihov odeljenski starešina - Ivana Horvat nagrađeni su, pošljednjeg radnog dana prvog polugodišta - čokoladama.
Učenički parlament je odlučio i da „kazni“ odjel sa najvećim brojem upisa - te su učenici 7.b odjela dobili ljute bombone.
Akciju ćemo sprovoditi i tokom drugog polugodišta i nadamo se da će slatka nagrada biti podstrek našim učenicima da budu što bolji.

Vélemény, hozzászólás?