Nagrada za najbolji odjel

Prilikom prvog sastanka Učeničkog parlamenta, ove školske godine, članovi su dali predlog da se na kraju prvog polugodišta nagradi odjel koji bude imalo najmanje disciplinskih upisa učenika i najmanje izrečenih odgojnih mera.
Pošljednjeg tjedna prvog polugodišta, u suradnji sa Draganom Miranović - školskim psihologom, članovi parlamenta su analizirali odeljenske dnevnike i došli do zaključka da je najuzornije odeljenje - 5.a, koje nije imalo nijedan upis. Učenici 5.a odjela i njihov odeljenski starešina - Ivana Horvat nagrađeni su, pošljednjeg radnog dana prvog polugodišta - čokoladama.
Učenički parlament je odlučio i da „kazni“ odjel sa najvećim brojem upisa - te su učenici 7.b odjela dobili ljute bombone.
Akciju ćemo sprovoditi i tokom drugog polugodišta i nadamo se da će slatka nagrada biti podstrek našim učenicima da budu što bolji.