Испраћај ученика осмог разреда

У уторак, 29. јуна, организован је свечани испраћај ученика осмог разреда.
Ученици су окупили у 17:00 часова, како би са својим одељењским старешинама одржали последњи час одељенског старешине, где су се опростили од основне школе, као и од својим наставника и учитеља.
У 18:00 часова у Дому културе одржана је завршна свечаност. Срећне нове почетке пожелео им је и хор школе уз музичку нумеру ,А сад адио.
Сваки ученик и ученица је јединствена личност коју треба неговати, а у томе им могу помоћи ,,Једноставе речи“ - рецитал који је извео Андреас Дамјаноски, ученик седмог разеда. Директорка школе Станислава Стантић Прћић је поздравила присутне и пожелела малим матурантима срећне нове почетке. Најупешнији ученици су награђени, књигама, дипломама и захвалницама. Најбољи спортста је Дејан Мачковић, који је и проглашен спортистом генерације. Ученик генерације - Дуња Пашић, је позравила своју другаре и захвалила се родитељима, наставницима, учитељима и свим запослениму школи, који су допринели њиховом образовању.
Осмацима желимо срећу у даљем школовању и да храбро закораче у свет будућности. Погледајте галерију слика.

Текст: Слађана Кнежевић