Balint Vujkov Tage und Besuche im Stadtmuseum

Učenici koji pohađaju nastavu na hrvatskome nastavnom jeziku i učenici koji pohađaju nastavu hrvatskoga jezika sa elementima nacionalne kulture su, u četvrtak 24. listopada, prisustvovali programu XVIII. Dana hrvatske knjige i riječi povodom obilježavanja Dana Balinta Vujkova.
Program se održavao u HKC „Bunjevačko kolo“, a nastupili su, pored tamburaškog orkestra koga predvodi Mira Temunović, učenici Osnovne škole „Matko Vuković“ i mališani vrtića „Petar Pan“ iz Tavankuta.
Naša je škola preuzela obvezu da za iduću godinu pripremi program - najavljeno je ovom prigodom.
Također smo posjetili i subotički Gradski muzej. Pogledali smo postavku „Priroda i čovjek“ Prirodnjačkog odjela muzeja i imali priliku vidjeti bogatstvo živoga svijeta severne Bačke.
Divan jesenji dan će nam ostati u lijepom sjećanju.

Siehe die Bildergalerie