Adventsmesse

Adventski vašar

Kao i svaka godina, ni ova nam nije drugačija, jer naša škola posebno neguje adventsko vrijeme u godini. Pored raznih aktivnosti koje se u vrijeme Adventa pripremaju i na taj način iščekuje Božić, ni ove godine - uz podršku i rad naših učenika, nastavnika i roditelja, nismo odustali od Adventskog vašara.
Vrijedne ruke naših đaka napravile su mnoštvo božićnih ukrasa i dekoracija.

Adventski vašar za 2020. godinu će se, zbog epidemiološke situacije,
održati online - i poseta vašaru i prodaja božićnih ukrasa.
Način plaćanja i preuzimanja kupljenih ukrasa i dekoracija je
pojašnjen na stranicama prodavnice Adventskog vašara (link).
Kako četiri adventske svijeće znače: nadu, mir, radost i ljubav, odlučili smo se da sav prihod od prodaje dečjih rukotvorina predamo u dobrotvorne svrhe.
Želimo biti deo borbe za malenoga Olivera Pal Gajodija.
Sredstva prikupljena od prodaje učeničkih radova, koje možete pogledati i kupiti na našem online Adventskom vašaru (link), biće uplaćena
Humanitarnoj fondaciji „Budi human” za lečenje malog Olivera
Budite i vi deo naše akcije. Provedimo ovo vreme s ljubavlju, humanošću, osećajnošću, dobrotom. Brinimo jedni za druge i slušajmo svoje srce.

Možete i dodatno pomoći Oliverovom ozdravljenju.
Pošaljite SMS poruku sa sadržajem 848, na broj 3030.