Doček jeseni

Učenici naše škole radosno su dočekali jesen kroz različite aktivnosti. Najzanimljivija je bila „Izložba figura od jesenjih plodova“. Napravili su mnoštvo zanimljivih figura u bojama jeseni i pokazali izuzetan talenat i uložili mnogo truda. Dva najkreativnija rada su nagrađena. Od učenika nižih razreda nagrađena je Petra Bilinović, 1.b odeljenje, dok je rad Elene Suknović, učenice 6.a odeljenja, bio najkreativniji u višim razredima.
Učenici su na času Čuvari prirode, uz pomoć nastavnice Ljiljane Jurčak, izradili ram za fotografisanje sa motivima jeseni, te su se kasnije i fotografisali u školskom dvorištu.
Članovi Učeničkog parlamenta upoznali su učenike viših razreda sa interesantnim mislima velikana o jeseni, od kojih je jedna bila:
Jesen… poslednji, najlepši osmeh u godini (Džon Hauard Brajant). Pogledajte slike

Tekst: Danijela Radnić