Мали матуранти

Наша школа је на свечани начин испратила ученике осмих разреда, генерацију 2012/2020, која успешно је завршила и ову школску годину..
Ученици млађих разреда припремили су пригодан програм, који је одржан у Дому културе. Ученике, као и све присутне, је поздравила директорица школе Станислава Стантић Прћић.
Најуспешнији ученици су награђени и похваљени. За ђака генерације проглашена је Мелиса Гаџур, ученица 8.а одељења, док је титула спортисте - одноосно спортисткиње, генерације припала Елени Секулић, ученици 8.ц одељења.
По завршетку програма ученици су, заједно са одељењским старешинама, пустили „балоне жеља“.
Након фотографисања са својим породицама и пријатељим, мали матуранти су имали организовану прославу у просторијама школе.
Погледајте фотографије

Текст: Слађана Кнежевић