Mali maturanti

Naša škola je na svečani način ispratila učenike osmih razreda, generaciju 2012/2020, koja uspešno je završila i ovu školsku godinu..
Učenici mlađih razreda pripremili su prigodan program, koji je održan u Domu kulture. Učenike, kao i sve prisutne, je pozdravila direktorica škole Stanislava Stantić Prćić.
Najuspešniji učenici su nagrađeni i pohvaljeni. Za đaka generacije proglašena je Melisa Gadžur, učenica 8.a odeljenja, dok je titula sportiste - odnoosno sportistkinje, generacije pripala Eleni Sekulić, učenici 8.c odeljenja.
Po završetku programa učenici su, zajedno sa odeljenjskim starešinama, pustili „balone želja“.
Nakon fotografisanja sa svojim porodicama i prijateljim, mali maturanti su imali organizovanu proslavu u prostorijama škole.
Pogledajte fotografije

Tekst: Slađana Knežević