Европско финале Hippo међународног такмичења из енглеског језика

Наша ученица, Ана Давчик, наставља да ниже успехе. Ана је једна од троје ученика из Србије, у својој узрасној категорији, који су се пласирали на европско финале Hippo међународног такмичења из енглеског језика. У Аниној узрасној категорији - Hippo 3, било је пријављено више од 12530 такмичара из целог света, а у европско финале су се пласирала најбоља 34 ученика, што говори о изузетном успеху који је Ана остварила. Такмичење је одржано у Lidu di Jesolo у Италији 18. и 19. маја, где је Ана отпутовала у пратњи наставника Мирослава Рауша. Ана је остварила запажен резултат, али оно што је још важније - упознала је много пријатеља из других држава и посетила знаменитости Венеције, као што су: Трг Светог Марка и мост Риалто.
Честитамо Ани на овом изузетном успеху! Погледајте галерију слика.

Превод: Мирослав Рауш