HIPPO, међународно такмичење из енглеског језика

Ученици наше школе учествују у HIPPO међународном такмичењу из енглеског језика већ пету годину заредом. Прелиминарна рунда је одржана у нашој школи у петак, 11. марта. Учествовало је 14 ученика, који су били подељени у три категорије, на основу узраста: Душан Урукало, Андреј Давчик, Теодора Вујковић, Хана Лебовић, Маријана Скенедеровић, Немања Војнић Хајдук и Иван Хорват (Hippo 1), Миљана Антал и Немања Моравчић (Hippo 2), Ивана Моравчић, Јонатан Сијанта, Ана Давчик, Андреас Дамјаноски и Анђела Стантић (Hippo 3). У полуфинале овог такмичења пласираће се 10 посто најбоље рангираних ученика у нашој земљи.
Хвала наставницама и учитељицама: Светлани Прибичевић, Ибољи Вукобратовић и психологу - Драгани Мирановић за помоћ при организацији такмичења у нашој школи.
Желимо нашим ученицима пуно среће! Погледајте галерију слика.

Превод: Мирослав Рауш