Natjecanje iz engleskog jezika

Okružno natjecanjeiz engleskog jezika

U nedjelju, 10. ožujka u OŠ „Sveti Sava" u Subotici, održano je Okružno natjecanje iz engleskog jezika. Na natjecanju su sudjelovale: Lucija Skenderović, Marijana Skenderović, Miljana Antal i Maja Matić.
Maja Matić je osvojila 2. mjesto, a Miljana Antal 3. mjesto i plasirale su se na Republičko natjecanje.
Čestitamo Maji i Miljani na postignutim rezultatima!

U nedjelju, 4.veljače, u OŠ „Sveti Sava" u Subotici održano je Općinsko natjecanje učenika osnovnih škola iz engleskog jezika. Na natjecanju su sudjelovali i učenici naše škole: Marijana Skenderović (7.a), Lucija Skenderović (7.b), Jovana Cvijanov(7.b), Miljana Antal (8.a), Nemanja Saulić (8.a) i Maja Matić (8.b). Učenica Miljana Antal je osvojila 2. mjesto, dok su učenice: Maja Matić, Marijana Skenderović i Lucija Skenderović osvojile 3.mjesto i plasirale se na Okružno natjecanje.
Čestitamo našim učenicima na postignutim rezultatima!

Prijevodi: Miroslav Rauš