Пажљивко

У петак, 10. марта, у просторијама Дечијег позоришта Суботица одржана је Градска смотра: - Суботица - финале, у организацији Агенције за безбедност саобраћаја Републике Србије.
Тим наше школе чинили су ученици: Ивона Стипић и Даница Иршевић - 1.б, Никола Нађ - 1.ц, Миа Неорчић - 1.д и учитељица Татјана Нимчевић. Наши прваци су тачно одговорили на сва квиз питања из обе игре и освојили максимална 92 бода, заједно са још једном школом. Превагу о томе ко ће кући носити златну медаљу одлучила је додатна игра пузли.
Честитамо нашем тиму: ученицима, учитељицама Мирјани Саванов и Славици Покорнић, као и родитељима!
Честитамо и првачићима школе „Соња Маринковић" - а нама наше сребро сија као злато! Погледајте галерију слика.

Текст: Татјана Нимчевич