Кутак за ученике (ЦОВИД)

Обавештења за остваривање образовно-васпитног рада за
време
трајања епидемије COVID-19

Списак ученика виших (од 5. до 8.) разреда, који имају обавезу похађати посебне часове наставе у периоду од понедељка, 1. јуна, до уторка, 16. јуна, 2020. године.

Обавештење о начину реализације остваривања образовно-васпитног рада, учењем на даљину, за ученике основних школа.

Адресе на којима ћете пратити информације везане за реализацију наставе на даљину су:

Распоред наставе,
Министарство просвете.

Образовни садржаји и наставне јединице за ученике ће бити емитовани на:

- Каналу 2, Радио Телевизије Србије,
- Каналу 3, Радио Телевизије Србије,
- Каналу 2, Радио Телевизије Војводине (настава на језицима националних мањина) и
- Мултимедијалној платформи РТС Планета.

Све ће бити добро

У овом времену усамљености и даљине, у нади да ће све брзо проћи и животи наших ученика наставити онако како је и било пре пандемије грипа Covid-19, ученици наше школе, заједно са наставницама: Данијелом Раднић и Јосипом Којић, прихватили су иницијативу деце из Италије, која се суочила са истим проблемом као и ми, те су нацртали дугу као симбол наде и украсили прозоре кућа или балкона.
Под називом ове иницијативе „Све ће бити добро“ уређен је пано на улазу у школу, кога украшавају и неки од ученичких радова.

Ванредно стање

ВАЖНО САОПШТЕЊЕ

Обавештавамо све ученике, њихове родитеље и запослене у школи да се, због проглашеног ванредног стања на територији Републике Србије, од понедељка 16. марта 2020. године, обуставља настава у школи, као и све друге активности везане за наставни процес.
Све наредне појединости везане за ову информацију ће бити доступне на школском сајту, као и у средствима јавног информисања.

Обавештење директорима (школама) о проглашењу ванредног стања на територији Републике Србије.

Обавештење за стручне сараднике, наставнике и одељенске старешине за остваривање образовно-васпитног рада, учењем на даљину, за ученике основних школа.

Обавештење за родитеље/законске заступнике ученика основних школа.

Обавештење о измени школског календара.

Информације и обавештења пратите и на страницама:

Кутак за ученике, Кутак за родитеље и Кутак за наставнике