Gornji Tavankut

Uređenje školskog dvoorišta

Akcija uređenja školskog dvorišta u Gornjem Tavankutu ovog proljeća odvijala se u četiri etape:
1. Popravak tobogana (obitelj Mujanović );
2. Dan planete Zemlje: čišćenje školskog dvorišta i okoline (obitelji Mujanović, Berberović, Čović i Kolar);
3. Uklanjanje visokog šiblja uz istočni i južni dio ograde školskog dvorišta i košenje trave (obitelji Mujanović, Čović, Dimitrijević, Vukmanov-Šimokov, Skenderović, Jozić i Balažević) i
4. Poravnavanje terena bagerom (obitelj Mujanović).
Hvala, u ime škole, svim roditeljima koji su prikupili novac za izlazak bagera, a posebno se zahvaljujemo onim roditeljima koji su, u sve dane akcije, unijeli puno srce i svoje dragocjeno slobodno vrijeme. Pogledajte galeriju slika.

Vožnja kao poklon

U našoj maloj zajednici svako doprinosi kada i koliko može. Danas je obitelj Davčik, za godišnji trud i postignut uspjeh, prvašiće nagradila dvosatnom vožnjom špediterom i razgledanjem sela.

Prijevod: Ivan Mikulić