Hippo natjecanje za 2024. godinu

Učenici naše škole sudjeluju u HIPPO međunarodnom natjecanju iz engleskog jezika već sedmu godinu zaredom. Prvi krug natjecanja je održan u našoj školi u petak, 15. ožujka. Sudjelovalo je 15 učenika, koji su bili podijeljeni u tri kategorije, ovisno o uzrastu: Nevena Antal, David Bedić, Kalina Dulić, Petar Francišković, Milovan Milovac, Jovan Saulić, Majda Stipić i Nikola Tumbas (LITTLE Hippo); Teodora Evetović i Lena Moravčić (Hippo 1); Teodora Vujković i Dušan Urukalo (Hippo 2), Lucija Skenderović, Marijana Skenderović i Jovana Cvijanov (Hippo 3). Naša draga gošća je bila i naša bivša učenica Ana Davčik koja se natjecala u kategoriji Hippo 4. Na državno finale ovog natjecanja plasirat će se 10 posto najbolje rangiranih učenika u našoj zemlji. Mentori učenika su Svetlana Pribičević i Miroslav Rauš.
Hvala kolegici Neveni Baštovanović za pomoć pri organiziranju natjecanja u našoj školi.
Želimo našim učenicima puno sreće!

Prijevod: Miroslav Rauš