Hippo međunarodno natjecanje iz engleskog jezika

Učenici naše škole sudjeluju u HIPPO međunarodnom natjecanju iz engleskog jezika već četvrtu godinu zaredom. Prvi krug natjecanja je održan u našoj školi u petak,24. travnja 2021. Sudjelovalo je 13 učenika naše škole, koji su bili podijeljeni u trikategorije, ovisno o uzrastu: Marijana Skenderović, Nemanja Vojnić Hajduk, Ivan Horvat, Miljana Antal i Nemanja Moravčić (Hippo 1), Teolinda Glavaš i Jonatan Sijanta (Hippo 2), Ana Davčik, Andreas Damjanoski, Bojana Knežević, Anđela Stantić, Ognjen Berberović i Veljko Vuković (Hippo 3). U polufinale ovog natjecanja plasirat će se 10 posto najbolje rangiranih učenika u našoj zemlji. Mebtori učenika su Svetlana Pribičević i Miroslav Rauš.
Hvala učiteljicama i nastavnicima, Ibolji Vukobratović, Biljani Vojnić Hajduk i Beli Anišiću za pomoć pri organiziranju natjecanja u našoj školi.
Želimo našim učenicima puno sreće! Pogledajte galeriju slika.

Prijevod: Miroslav Rauš