Erazmus plus

U četvrtak, 20. prosinca 2018. godine, našu školu su posјetile Nevena Aleksić i Helena Milošević Momčilov iz OŠ Ivan Milutinović iz Višnjice, jedne od prvih škola osnovanih na teritoriju Beograda.
Razlog posјetа je podјela iskustava u vezi s pisanjem projekata u okviru Erazmus plus programa. Grupa učitelja u ovoj školi je sudjelovala u izradi jedinstvenog projekta Mudriji zajedno, čija je polazna osnova pronalaženje modela za uvođenje projektne nastave u redovitu praksu i ukazivanje na mogućnosti praktičnog povezivanja usvojenih sadržaja iz najrazličitijih oblasti. Projekt je podržala nacionalna agencija Tempus i sufinanciran je od strane Erazmus plus programa.
Gošće su veoma iskreno i detaljno podijelile svoja iskustva, počevši od pripremne faze pisanja projekta, sve do implementiranja istog u nastavnom procesu, na čemu smo neizmjerno zahvalni te se nadamo nastavku suradnje.
Za više informacija o školi iz Višnjice i samom projektu posjetite sljedeći Link.

Preveo: Miroslav Rauš