Englischsprachiger Wettbewerb

Okružno takmičenje iz engleskog jezika

U nedelju, 10. marta u OŠ „Sveti Sava" u Subotici, održano je Okružno takmičenje iz engleskog jezika. Na takmičenju su učestvovale: Lucija Skenderović, Marijana Skenderović, Miljana Antal i Maja Matić.
Maja Matić je osvojila 2. mesto, a Miljana Antal 3. mesto i plasirale su se na Republičko takmičenje.
Čestitamo Maji i Miljani na postignutim rezultatima!

On Sunday, 04 Feb 2024, our students, Marijana Skenderović (7.a), Lucija Skenderović (7.b), Jovana Cvijanov(7.b), Miljana Antal (8.a), Nemanja Saulić (8.a) and Maja Matić (8.b) took part in Municipal English Language Competition, held at "Sveti Sava" Elementary School in Subotica. Miljana Antal won 2nd place while Maja Matić, Marijana Skenderović and Lucija Skenderović won 3rd place and will compete in the District Competition.
We congratulate our students on the results achieved!