Takmičenje iz engleskog jezika

Okružno takmičenje iz engleskog jezika

U nedelju, 10. marta u OŠ „Sveti Sava" u Subotici, održano je Okružno takmičenje iz engleskog jezika. Na takmičenju su učestvovale: Lucija Skenderović, Marijana Skenderović, Miljana Antal i Maja Matić.
Maja Matić je osvojila 2. mesto, a Miljana Antal 3. mesto i plasirale su se na Republičko takmičenje.
Čestitamo Maji i Miljani na postignutim rezultatima!

U nedelju, 4.februara, u OŠ „Sveti Sava“ u Subotici održano je Opštinsko takmičenje učenika osnovnih škola iz engleskog jezika. Na takmičenju su učestvovali i učenici naše škole: Marijana Skenderović (7.a), Lucija Skenderović i Jovana Cvijanov(7.b), Miljana Antal i Nemanja Saulić (8.a) i Maja Matić (8.b). Učenica Miljana Antal je osvojila 2. mesto, dok su učenice: Maja Matić, Marijana Skenderović i Lucija Skenderović osvojile 3.mesto i plasirale se na Okružno takmičenje.
Čestitamo našim učenicima na postignutim rezultatima!

Prevodi: Miroslav Rauš