Angol nyelv verseny

Okružno takmičenje iz engleskog jezika

U nedelju, 10. marta u OŠ „Sveti Sava" u Subotici, održano je Okružno takmičenje iz engleskog jezika. Na takmičenju su učestvovale: Lucija Skenderović, Marijana Skenderović, Miljana Antal i Maja Matić.
Maja Matić je osvojila 2. mesto, a Miljana Antal 3. mesto i plasirale su se na Republičko takmičenje.
Čestitamo Maji i Miljani na postignutim rezultatima!

Február 4-én, vasárnap a szabadkai „Sveti Száva" általános iskolában rendezték meg az általános iskolások angol nyelvű községi vetélkedőjét. Iskolánk tanulói is részt vettek a versenyen: Marijana Skenderović (7. a), Lucija Skenderović és Jovana Cvijanov (7. b), Miljana Antal és Nemanja Saulić (8. a) és Maja Matić (8. b). Miljana Antal diák 2. helyezést ért el, míg tanulók: Maja Matić, Marijana Skenderović és Lucija Skenderović 3. helyezést értek el és kvalifikálták magukat a körzeti versenyre.
Gratulálunk tanulóinknak az elért eredményekhez!

Fordítás: Ibolja Vitasović

Vélemény, hozzászólás?