Slatkiš za osmijeh

Školski Učenički parlament organizirao je humanitarnu akciju Slatkiš za osmijeh, uz podršku nastavnica Danijele Radnić i Sandre Ilić Кostić.
Naime, tijekom prethodnoga tjedna skupljali su se slatkiši za djecu iz vrtića Petar Pan u Donjem Tavankutu. Svatko tko je mogao donio je čokoladicu, bananicu ili neki sličan slatkiš, a nakon završetka akcije napravljeni su paketići za svako dijete u vrtiću.
Podjela ovih skromnih, ali od srca pripremljenih poklončića, održana je 5. prosinca u vrtićkim prostorijama. Sva djeca i njihovi odgojitelji bili su ugodno iznenađeni ovom gestom i nisu štedjeli svoje osmijehe.
Cilj je akcije bio da obradujemo naše mališane i da im pokažemo da njihovi veliki prijatelji misle na njih. (Vidi galeriju slika)

Prevod: Sanjin Ivašić