Doček jeseni

Učenici naše škole radosno su dočekali jesen kroz različite aktivnosti. Najzanimljivija im je bila Izložba figura od jesenjih plodova. Napravili su mnoštvo zanimljivih figura u bojama jeseni i pokazali izniman talent te uložili mnogo truda. Dva su najkreativnija rada nagrađena. Od učenika nižih razreda nagrađena je Petra Bilinović, učenica 1. b odjela, dok je rad Elene Suknović, učenice 6. a odjela, bio najkreativniji u višim razredima.
Učenici su na satu Čuvari prirode, uz pomoć nastavnice Ljiljane Jurčak, izradili okvir za fotografiranje s motivima jeseni te su se kasnije i fotografirali u školskomu dvorištu.
Članovi Učeničkoga parlamenta upoznali su učenike viših razreda sa zanimljivim mislima velikana o jeseni, od kojih je jedna bila:
Jesen… posljednji, najljepši osmijeh u godini (John Howard Bryant). Pogledajte slike

Prijevod: Morena Rendulić