25. susret malih pjesnika Slavonije i Baranje

Naša škola sudjelovala je 23. studenoga 2018. godine u OŠ „Matija Gubec“ iz Cernika, u Republici Hrvatskoj, na 25. susretu malih pjesnika Slavonije i Baranje.
Manifestacija je to na kojoj učenici koji pišu na hrvatskome standardnome jeziku, te na hrvatskome narječju, imaju priliku pokazati svoje umjetničke ostvaraje, ali i pokazati svoje recitatorske sposobnosti. Tim je povodom učenik Ivan Vuković iz 7.a razreda pripremio recitaciju Dok jesenje kiše padaju Ante Sekulića čiji je nastup bio uvršten u središnju priredbu. Osim učenika Ivana, Susretima je nazočio i Ante Vuković iz 6.a razreda.
Učenici su putovali uz pratnju župnika Franje Ivankovića te nastavnika Glazbene kulture Luke Budinčevića i nastavnice Hrvatskoga jezika Morene Rendulić.
Nakon središnje priredbe Susreta, te podjele nagrada i priznanja, svi sudionici podružili su se na ručku u Hrvatskome domu u Cerniku, a potom su se uputili svojim kućama.
(Vidi galeriju slika)