Стручни скуп у нашој школи

У нашој школи је 26. септембра одржан стручни скуп под називом Organizacija rada tijekom izvanrednog stanja u odgojno-obrazovnim i obrazovno-odgojnim ustanovama, који је организовала Фондација за развој хрватске заједнице у Републици Србији „Cro-Fond“ и HPD „Bela Gabrić“. Скуп је био намењен васпитачима, наставницима и професорима који раде у настави на хрватском језику, а отворила га је модератор Маргарета Уршал.
На почетку скупа присутне је поздравила директорица школе Станислава Стантић Прћић, која им је добродошлицу исказала и малим знаком пажње - јабуком која је симбол Таванкута и школским часописом Гупчеви школарци. Осим тога, учесници скупа имали су прилику разгледати школу, погледати радове, као и чути о бројним активностима у којима ученици и наставници наше школе учествују.