Sajam knjiga

Učenici viših razreda naše škole posetili su, u ponedeljak 22. oktobra 2018. godine, Sajam knjiga u Beogradu zajedno sa nastavnicama: Danijelom Radnić i Sandrom Ilić Kostić.
Đaci su bili u prilici da kupe željene knjige po promotivnim cenama i da uživaju u šarolikosti izdavačkih štandova.
Nakon toga su posetili Tržni centar Ušće gde su imali priliku da ručaju i da se razonode. Pre odlaska u pozorište, prošetali smo se Knez Mihajlovom ulicom i osetili njene večernje čari i pretpraznički duh.
Ovaj divan dan krunisan je maestralnom komedijom Ljubavno pismo koju su izveli velikani našeg glumišta: Gorica Popović, Miodrag Krstović, Tatjana Bošković, Branislav Zeremski, Dubravka Mijatović i drugi.
Iako je put bio naporan, lepi utisci i osmesi na licima su ono što se dugo pamti.