Огласни простор

На овој страници ћете моћи да оглашавате и нудите своје услуге и производе који су повезани, искључиво, са потребама ученика школе и то из области: образовања, школовања, спорта, игре и плеса, технике и технологије, страних језика, исхране...

Оглашавање и рекламирање је бесплатно, али ћемо радо прихватити сваку Вашу донацију или спонзорство у облику материјално-техничких средстава или услуга, које су потребне школи, или новчаног прилога који ћемо употребити за набавку школског возила, потребе ђачке ужине или друге потребе школе.

Задржавамо право одлуке да ли ће Ваш оглас бити објављен или не. Сваки постављени оглас може бити на страници сајта, најдуже, до 60 дана.

Све остале информације у вези оглашавања можете добити уколико нам се обратите телефоном или Е_поштом или дођете лично у секретаријат школе.

Април 2024. године

Школски комби

Помозите нам, новчаним прилогом, да набавимо возило за потребе школе. Кутија са прилозима се налази у секретаријату школе.
Хвала!

Рачунари и опрема