Dan zaljubljenih

Na inicijativu Učeničkog parlamenta u našoj školi je, 14. veljače, povodom Dana zaljubljenih, održana proslava za sedmaše i osmaše. Uoči Dana zaljubljenih Učenički parlament ukrasio je jedan pano u školi na kome se mogu pronaći informacije od kada i zašto se slavi Dan zaljubljenih. Naravno, činjenice su dopunjene srcima i ljubavnim citatima. Učenički parlament se potrudio da dekoracije ne nedostaju ni u učionici gdje je održana proslava, pa su je također ukrašavali različitim srcima.
Na tulumu je bilo prisutno pedesetak učenika sedmih i osmih razreda, koji su kao ulaznicu donijeli jedan sok ili vrećicu grickalica. Za glazbu su bili zaduženi osmaši, a da sve protekne u redu i miru pobrinuli su se razrednici: Anita Kopilović, Sandra Ilić Kostić, Ivana Vuković, Miroslav Rauš, kao i nastavnici: Aleksandar Planić i Nikola Balažević. Prepuni pozitivnih dojmova učenici su nevoljno napustili školu u nadi da će uskoro biti prilika da se takva zabava ponovi.

Prijevod: Ivan Mikulić