Naši bivši učenici

Na ovoj ćemo vas stranici upoznati s našim bivšim učenicima i njihovim aktivnostima, rezultatima i uspjesima u domenama znanosti, kulture, umjetnosti, sporta i drugih područja života i rada. Onima koji su svoja prva saznanja o odgoju i obrazovanju stekli u svojoj obitelji i našoj školi.

Ukoliko smatrate da se s Vašim aktivnostima, rezultatima i uspjesima iz života i rada trebaju upoznati i posjetitelji školske internetske stranice - obavijestite nas o tome i dostavite nam:

- tekst, fotografije i druge priloge o Vašim aktivnostima, rezultatima i uspjesima i
- svoju kratku biografiju s fotografijom (ukoliko nam se javljate prvi put).

Ukoliko Vi poznajete nekoga s čijim se aktivnostima, rezultatima i uspjesima iz života i rada trebaju upoznati i posjetitelji školske internetske stranice - obavijestite nas o tome.
Pišite na adresu školske internetske stranice.

Prijevod: Morena Rendulić

Dario Vojnić Hajduk

Биографија

28. prosinca 2019. godine

Sudjeluje u natječaju „Čitanjem do zvijezda“ pokazujući svoje umijeće u području multimedije.
Pogledajte rad za natječaj.

Završio Tečaj za produkciju zvuka i videa i time postao certificirani producent zvuka i videa.

Bunjevačke igre

1985. godina

Snimljeno kod škole 1985. godine. Sviraju i igraju naši bivši đaci - članovi KUD-a „Matija Gubec". Pogledajte video zapis.